David Deyl na Impulsu

15. září 2012 v 19:33 | Ka©ka
David Deyl na Impulsu
14.9. 2012UKÁZKA Z ROZHOVORU NA IMPULSU:

otaznik Pocit jít za kariérou zpěváka se objevil kdy a kde?
Poprvé, kdy jsem cítil, že to někoho zajímá, bylo na školní besídce, kdy si měli všichni něco připravit. Tak já jsem si připravil You are so Beautiful od Joe Cockera, to jsem zahrál a poprvé jsem věděl, že mám alespoň malinký úspěch u spolužaček. Do té doby vedli spíš fotbalisti, hokejisti, kluci, co hráli basket.

otaznik Davide, kolik hitů máš na kontě a máš pocit, že jdeš tím správným hudebním směrem?
No, to je otázka. Určitě chci zůstat svůj, určitě chci dělat písničky, které si lidé budou moci zazpívat a určitě chci mít moderní zvuk, ale s melodií. Takže chci mít silné refrény.

otaznik Co sport?
Já musím říci, že mám dva sporty, to je kolo a squash, které jakž takž ovládám a zůstanu u nich.

otaznikVaříš rád?
Doufám, že se naučím někdy vařit, ale když něco zkouším, tak je to většinou s brokolicí, protože já mám rád brokolici. Zkoušel jsem těstoviny s brokolicí a prý to bylo dobrý.

otaznik Na kontě máš dvě desky a od června nový videoklip k písni Počítám. Děláš si všechno sám nebo ti s tím někdo pomáhá?
Co se týká muziky, to si všechno dělám sám. Co se týká textů, s těmi mi pomáhá třeba Jugy, což je bicista z kapely UDG nebo třeba Jana Rolincová nebo Magdalena Drsová a co se týká produkce jako takové, tak tam mi hodně pomáhá Marcus Tran, který je skvělý mladý producent a kytarista, takže s ním teď nejvíc spolupracuju.

otaznik Chystáš se také někdy zabrousit do muzikálových vod?
Tak to je dobrá otázka a je to tak, že teď jednáme s jednou producentkou o muzikálu, který by mě bavil, a to je téma historické, týká se Francie a jedné krásné dámy, která bohužel přišla o hlavu. Takže Marie Antoinetta a uvidíme, jak to dopadne. Ale moje priorita je určitě hrát s kapelou a soustředit se na svoji sólovou dráhu.

otaznik Bydlíš v Chlumci, Ústí, Praze nebo to máš na střídačku?
Na střídačku, ale teď už jsem hlavně v Praze.

otaznik Davide, ty jsi hostem turné Heleny Vondráčkové, která jede turné po Čechách, Slovensku i Rusku ke svým 65. narozeninám. Je pro tebe Helena profesním vzorem. Jaký vztah máš vůbec s Helenou Vondráčkovou?
No, já myslím, že úplně ten nejlepší, co může být. Co se týká pěvecké stránky, Helena je můj pěvecký vzor, je to i skvělý člověk a hlavně musím říci, že i skvěle vypadá.

otaznik Jaké plány máš na konec roku? Co Silvestr? Budeš zaměstnaný a vydělávat peníze?
To asi ne, já si Silvestr vždycky nechávám volný, chci si ho užít s přáteli a trochu oslavit ten Nový rok.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama